Specialista zákaznického servisu s maďarštinou a slovenštinou - 20 000 - 27.000 Kč

ACS Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8, Hlavní město Praha
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
20 000 - 27 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co obnáší práce u nás? Jak vypadá náš pracovní den?

- Pracujeme od pondělí do pátku ve směnném provozu. Vaše směny můžou být od 8:00, 9:30 nebo 11:30 a každá trvá 8 hodin. Takže se nemusíte bát práce v noci, nebo o víkendu.
- V našem call centru zpracovává operátor denně cca 10 – 15 hovorů, více než kvantita je pro nás důležitá kvalita vyřízení každého požadavku.
- Mnoho zákazníků nepotřebuje řešit požadavky telefonicky, komunikují s námi i prostřednictvím emailu nebo chatu.
- Tím, že se jedná o automobilový průmysl, nejsou všechna školení pouze teoretická. Nové modely aut i všechny technologie uvnitř vozu si můžete při školení reálně vyzkoušet a osahat.

Co Vám nabízíme?

- Fixní mzda od 20. 000CZK a bonusy až 30 %. Po zkušební době mzda celkem až 27.300CZK.
- Příjemné prostředí: jste unavení z představy open space pro 150 zaměstnanců? Toho se u nás nemusíte bát, celkem je nás v našem projektu max. 20 přátelských kolegů, kteří jsou vždy ochotni poradit a pomoci.
- Práci na hlavní pracovní poměr v renomované mezinárodní firmě.
- Kvalitní školení
- Stravenky.
- Multisportkartu: záleží nám na vašem odpočinku a náladě, proto podporujeme váš fyzický relax.
- Neomezené a datové tarify za velmi pěkné ceny.
- Kávu, čokoládu, nebo cappuccino zdarma.
- Finanční bonus za doporučení Vašeho kamaráda/známé/ známého: svým doporučením můžete jednak ještě zlepšit atmosféru ve firmě a jednak si přilepšit ke mzdě. Dáváme bonus za doporučení, doporučovat můžete do našeho projektu i do dalších projektů Xerox.

Máte o práci zájem a chcete se přihlásit do výběrového řízení, nebo se chcete na něco zeptat?
Kontakujte nás kdykoliv, na Vaše reakce se těší:

Martina Máchová
+ 420 731 460 031
martina.machova@xerox.com

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Koho hledáme do našeho týmu?
- V první řadě komunikativního člověka, kterého bude bavit každodenní telefonický kontakt se zákazníkem.
- Fanouška/fanynku automobilového průmyslu, protože o autech a jejich příslušenstvích budete mluvit každý den a pravidelně se budete školit na novinky v oboru.
- Hovory budete odbavovat v maďarštině a slovenštině, proto je nezbytné, abyste oba jazyky plynule ovládal/a, a to v mluvené i v psané podobě.

For more than a half a century, Xerox has been a leader in document technology and services. We continue to build on this heritage of innovation. We now are the world’s leading enterprise for business process and document management, offering global services from claims reimbursement and automated toll transaction to customer care centers and HR benefits management. The new Xerox is dedicated to innovation, service and giving our customers the freedom to focus on what matters most: your real business.

Sokolovská 668/136d
186 00 Praha 8
Česká republika