EPLAN –technik/ technička

ACE consulting GmbH

Místo práce
Rakousko
Termín nástupu
17.10.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se EPLAN –technik/ technička
Naším zákazníkem je špičková firma z okresu města Ried im Innkreis, jež umožňuje báječné možnosti osobního rozvoje + možnost příplatků

Odborné požadavky:
• Jako ideální kandidát/ka disponujete ukončeným odnorným vzděláním v elektrotechnickém oboru (VOŠ zaměřená na mechatroniku/automatizační techniku)
• min. 2 roky pracovní zkušenost s elektrickými instalacemi, přednostně ve strojním inženýrství a instalaci rozvodných sítí nebo v hardwarovém-inženýrství výhodou il
• velmi dobré technické Know-How
• požadovány jsou velmi dobré znalosti EPLAN, v idealerálním případě EPLAN P8, nebo také AutoCAD
• souhrnné znalosti EDV v MS Office
• dobré znalosti projektového managmentu výhodou
• velmi dobré znalosti anglického jazyka
Popis pracovní pozice:
• zhotovení elektrických obvodů, seznamů součástek, plánů výroby
• Vyhotovování rozpočtů
• Konzultování technického průběhu projektu s různými kontaktními daných oddělení
• Spolupráce při technickém zpracování nabídek, přednostně pro instalace rozvodných skříní pro průmyslové stavby
Osobní požadavky na kandidáta:
Vysoká míra schopnosti uplatnění/prosazení, samostatnosti a osobní iniciativy, značná orientace na cíl, schopnost práce v týmu, komunikativnost.
Pracovní doba:
Plat s Vámi bude dohodnut individuálně podle odpovídající kvalifikace a zkušeností, průměrně činí minimálně cca. 33.472,88 EURO brutto ročně.
Tato pozice je z důvodu rovnoprávnosti nabízena mužům i ženám.
V případě, že máte zájem o tuto atraktivní pozici, zašlete nám na níže uvedený email své dokumenty včetně Vašich představ o platovém ohodnocení a strukturovaného životopisu.
Těšíme se na Vaši žádost!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Logistik

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Adresa společnosti

Schauer Management Consulting, Rainer Schauer
Husova 1831/16
37001 České Budějovice
Česká republika